South Park: Phone Destroyer

Kağıt Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 81.0 MB
  • Version 2.0.2
  • Dil Türkçe
  • Firma Ubisoft Entertainment
Kartların savaşacağı bol eğlenceli South Park: Phone Destroyer oyununa hoş geldiniz.

Kartların savaşacağı bol eğlenceli South Park: Phone Destroyer oyununa hoş geldiniz.

Ubisoft Entertainment stüdyosu tarafından geliştirilerek oyun sever arkadaşlarımızın beğenisine sunulan South Park: Phone Destroyer oyununu Android mobil cihazınıza ücretsiz olarak indirin. Mobil cihazınızda sıkılmadan oynayabileceğiniz South Park: Phone Destroyer oyunu sayesinden son telefon bozucu olabilirsiniz. Oyun, oyuncuları kendisine bir hayli bağlamakta ve kazanma hırsı oluşturmaktadır. 

Muhteşem mobil grafikler ve ses efektleri ile geliştirilmiş olan South Park: Phone Destroyer oyununda, savaş meydanına girerek sizi temsil edecek karakteri seçebilir ve istediğiniz gibi savaştırabilirsiniz. 

Kaliteli oyunları ile adından söz ettirmeyi başaran Ubisoft stüdyosu öncekilerde olduğu gibi yine başarılı bir mobil oyunu ile karşımıza çıkarken South Park: Phone Destroyer oyunu sizlere sunuyor. Oyunumuz da PvP savaşları yapacaksınız. Karakterlerinizi seçip stratejik planlamalar ile PvP savaşlarında başarı elde ederek kazanmaya çalışacaksınız. Kendi kartlarınızı ikiye katlamak için savaşlarda başarılar elde edip farklı karakterler sahip olabilirsiniz. Karakterlerinizin güçlerini de arttırarak savaşlarda onları kullanabilirsiniz. 

 

South Park: Phone Destroyer indir
DİĞER SÜRÜMLER