South Park: Phone Destroyer

Kağıt Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 81.0 MB
  • Version 2.0.2
  • Dil Türkçe
  • Firma Ubisoft Entertainment
Muhteşem grafikler ile muhteşem bir oyun oynamak için South Park: Phone Destroyer oyununa sahip olabilirsiniz.

Muhteşem grafikler ile muhteşem bir oyun oynamak için South Park: Phone Destroyer oyununa sahip olabilirsiniz. 

İOS işletim sistemine sahip akıllı mobil cihazınıza ücret ödemeden indirerek güçlü karakterlerinizi toplayın ve savaşlarda rakiplerinizi yerle bir edin. South Park: Phone Destroyer oyunu kaliteli bir oyun geliştiricisi olan Ubisoft Entertainment stüdyosu tarafından geliştirilmiştir. Gerçek zamanlı savaşlar yapabileceğiniz South Park: Phone Destroyer oyununda  Cartman, Kenny, Stan ve Kyle karakterleri ile rakiplerinizi savaş alanına gömün. 

South Park: Phone Destroyer, efsane olmuş South Park karakterlerini, aksiyonla dolu gerçek zamanlı stratejiyi, nefes kesici PvP savaşlarını, South Park'ın meşhur mizahını ve koleksiyon kartlarını önünüze getiriyor. Ay Ruhlu Şef Stan, Sayborg Kenny, Ninjahudi Kyle, Usta Sihirbaz Cartman karakterlerinin yanı sıra daha bir çok güçlü karakter oyunda sizleri bekliyor.

Muhteşem tasarımlara sahip 80'in üzerinde yepyeni, benzersiz kartları toplayabilir ve güçünüzü ikiye katlayabilirsiniz. Sahip olduğunuz kartları kendinize göre özelleştirebilirsiniz. Oyunumuzu isterseniz tek oyunculu mod ile de oynayabilir ve rakiplerinize karşı tek başınıza bir rekabete girebilirsiniz. 

South Park: Phone Destroyer oyununda sizde yerinizi alarak düşmanlarınızı savaş meydanında yenerek başarı elde edebilirsiniz. Muhteşem grafiklerin tadını çıkaartın. 

Daha Fazla Göster
South Park: Phone Destroyer indir
DİĞER SÜRÜMLER